105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 października 2022 - niedziela | Imieniny: Teofila, Dionizego, Sławomira
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
02 października 2022 - niedziela | Imieniny: Teofila, Dionizego, Sławomira

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
02 października 2022 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

09-02-2021 | 11:02

Holly Molly wydała nowy singiel Twinkle Twinkle!

"Twinkle Twinkle" skomponowali Marius Dia, Holy Molly i Alex Parker, za tekst odpowiedzialny jest Marius Dia i Holy Molly, a produkcję Alex Parker i Marius Dia.


________________________________

Źródło: Global Records Polska

Holy Molly to niezwykle zmysłowa artystka, której głos pozostaje na długo w pamięci.
Jej pierwsze cztery single osiągnęły miliony wyświetleń na YouTube i były grane w takich krajach jak: Niemcy, Polska, Rosja, czy Rumunia. Teraz powraca z nowym utworem, ważnym przesłaniem i brzmieniem, które doskonale do niej pasuje.Holy Molly śpiewa o swoich zawiłych relacjach damsko-męskich. Inspirowana horrorami, w których występują lalki, z nutką przerażenia w brzmieniu i samym tekście historia, prowadzi artystkę do nowego rozdziału, w którym utkwi w relacji z nieodpowiednią osobą.

"W trakcie tego projektu miałam okazję pracować ze wspaniałymi ludźmi. Bardzo cieszę się, że poczuli mój klimat, i że udało nam się stworzyć coś realnego z tych moich szalonych pomysłów. Użycie niebezpiecznych przedmiotów takich jak noże czy kije było nie lada wyzwaniem, ale też spowodowało, że kręcenie klipu było niezłą zabawą”- powiedziała Holy Molly.

muzyczne radio Nowy singiel nowość Global Records music news global records polska holly molly twinkle twinkle