105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
18 maja 2022 - środa | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Tomasz Dudkiewicz

Muzyczne Radio Music News
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
18 maja 2022 - środa | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** Możecie też nas słuchać w woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) *** W woj. małopolskim i podkarpackim na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy na kanale 5B, również z dwóch nadajników ***                  

Breaking News
18 maja 2022 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

19-02-2021 | 10:02

HITPLANETARNA PREMIERA: Karin Ann - Babyboy!

Niecały rok po wydaniu swojego pierwszego singla, słowacka piosenkarka Karin Ann znajduje się na dobrej drodze do osiągnięcia międzynarodowego sukcesu.


_____________________________

Źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/karinannmusic 

Magic Records

W bardzo krótkim czasie udało jej się wzbudzić zainteresowanie The New York Times, niemieckiej gazety Bild, czy europejskiej stacji MTV. Karin Ann, która będzie miała również przyjemność wystąpić na wyprzedanej trasie koncertowej sanah, wydaje właśnie swój trzeci, anglojęzyczny singiel babyboy. 

Utwór ten został wyprodukowany przez Tomi Popoviča oraz Matta Schwartza - producenta Yungblud. Karin Ann kontynuuje w nim przekazywanie emocji związanych z młodością. Piosenka ta jest metaforą dialogu: “w tekście przedstawiony, jest chłopak (babyboy), który reprezentuje nasze społeczeństwo oraz młoda kobieta, która jest alegorią młodych ludzi próbujących uczynić ten świat lepszym, nawiązujących dialog. Nie podoba jej się hipokryzja większości, brak tolerancji i pogwałcanie praw mniejszości”- mówi Karin Ann. “babyboy, i’m not your baby and i’ll never be”(tłum: “chłopaku, nie jestem twoja/ twój i nigdy nie będę”)- śpiewa w refrenie Karin Ann.  Próbuję przez to przekazać, że młodzi ludzie nie chcą dostosowywać się do norm i wymagań reszty społeczeństwa tylko dlatego, że ktoś wymyślił je lata temu. Społeczeństwo rozwija się, czego naturalną koleją rzeczy jest potrzeba zmiany. Chociażby w kwestii płci, orientacji seksualnej czy rasy”- zakończyła piosenkarka.

:: PREMIERA W MUZYCZNYM RADIU JUŻ DZIŚ PO 17:00 NA HITPLANECIE ::