105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 października 2021 - piątek | Imieniny: Halki, Filipa, Salomei
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 października 2021 - piątek | Imieniny: Halki, Filipa, Salomei

Informujemy, że sygnał Muzycznego Radia testowo osiągalny jest w systemie DAB+ na kanale 10C (2 nadajniki) w woj. opolskim i na kanale 10B w woj. małopolskim. Od 28 września pracują w woj. śląskim 2 nadajniki na kanale 5B.                  

Breaking News
22 października 2021 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

24-02-2021 | 10:02

Gramy dziś co godzinę - Dawid Kwiatkowski i Toby Romero!

Oto kolejne nowości, które polecamy Waszej uwadze!


___________________________________________

Każdy z singli Dawida Kwiatkowskiego to przebój, a jego od lat wierna rzesza słuchaczy podąża za kolejnymi muzycznymi dokonaniami i osiągnięciami. Zaangażowanie fanów i relacja Dawida z nimi, to absolutny ewenement na polskim rynku muzyki pop.  Singiel Bez Ciebie jest pierwszym utworem zapowiadającym nowy album artysty.

„Bez Ciebie przyszło do mnie we śnie. Obudziłem się o 3 w nocy z melodią w głowie i wiedziałem już, o czym będzie ta piosenka. W naszych czasach łatwo jest nam coś zepsutego po prostu wymienić na nowe i zazwyczaj tak właśnie robimy. A co by się stało, jakbyśmy najpierw spróbowali naprawić to, co nie działa dobrze? Jaki byłby tego efekt? Spróbuj, zaryzykuj i daj drugą szanse temu, co przynosiło Ci szczęście. Właśnie o tym opowiada mój najnowszy singiel, z którym wracam po blisko 2 latach muzycznej ciszy.” 

POLECA: Warner Music Poland

___________________________________________

Toby Romeo przypomina słynne „The Riddle” Nika Kershawa z pomocą Felixa Jaehna i FAULHABER – efektem ich współpracy jest utwór „Where The Lights Are Low”.


Toby Romeo tak opowiada o nagraniach: Poznałem Felixa dwa lata temu. Dotychczas zrobiłem dla niego trzy remiksy, ale wreszcie udało nam się stworzyć własny utwór. „Where The Lights Are Low” to dla mnie wyjątkowy utwór i cieszę się, że wreszcie będziecie mogli go usłyszeć. Cieszę się, że Felix stal się nie tylko moim mentorem, ale i dobrym przyjacielem. To dopiero początek Waszej przygody z Toby Romeo!


Felix Jaehn dodaje: – Toby grał support przed jednym z moich koncertów we Włoszech w 2018. Po secie spotkaliśmy się na backstage’u i wysłuchałem kilku jego demówek. Byłem zachwycony poziomem produkcji u kogoś tak młodego. Z miejsca zakochałem się w jego zapale, energii i pasji do tworzenia. Od razu poczułem, że to człowiek, który chce dotrzeć na szczyt i w tym celu będzie pracował tak wytrwale, jak tylko będzie to konieczne. Wymieniliśmy się kontaktami i przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad wspólnymi projektami. Po kilku remiksach, wreszcie możemy pochwalić się pierwszym dużym singlem dla Universal Music. „Where The Lights Are Low” to kolejny ważny krok dla Toby’ego w drodze do zostania najlepszym DJem w Austrii. Cieszę się, że mogę być częścią tej podróży.


– Zawsze chciałem zrobić coś z „The Riddle”, bo to jedna z moich ulubionych piosenek. Melodia jest po prostu niesamowita. A możliwość współpracy z Tobym i legendą, jaką nie wątpliwie jest Felix, to prawdziwy zaszczyt. Jestem niezmiernie podekscytowany tym singlem – dodaje FAULHABER.

POLECA: Universal Music Polska

muzyczne radio HitPlaneta TOP30PL Universal Music Polska powerplay warner music polska dawid kwiatkowski gramy co godzine bez ciebie toby romero felix jaehn faulhaber where the lights are low