105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 maja 2022 - niedziela | Imieniny: Heleny, Wiesławy, Ryty
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 maja 2022 - niedziela | Imieniny: Heleny, Wiesławy, Ryty

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** Możecie też nas słuchać w woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) *** W woj. małopolskim i podkarpackim na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy na kanale 5B, również z dwóch nadajników ***                  

Breaking News
22 maja 2022 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

08-06-2021 | 10:06

Dua Lipa prezentuje nowy klip do "Love Again"!

Piosenka promuje platynowy album "Future Nostalgia".


_______________________________

Źródło: Warner Music Polska

Dua Lipa przedstawiła nowy singiel "Love Again", który będzie idealnym, smakowitym soundtrackiem nadchodzących wakacji. W utworze wykorzystano sample klasyka lat 90. - "Your Woman" White Town. "Love Again" to najnowszy kawałek promujący platynowy album "Future Nostalgia", który przyniósł wokalistce nagrody BRIT i Grammy. Płyta, z której pochodzą przeboje "Don't Start Now", "Physical", "Break My Heart" i "Levitating" miała też rekordową liczbę streamów na Spotify w 2020 roku.

"Future Nostalgia" była najczęściej słuchaną płytą na Spotify 2020 roku (5 miliardów streamów w 2020), co oznacza, że Dua Lipa jest pierwszą kobietą, która osiągnęła taki sukces z dwiema płytami. Z okazji premiery, gwiazda wykonała album na żywo podczas specjalnego, transmitowanego w sieci występu "Studio 2054". Show, który przyciągnął milion widzów na całym świecie, ustanwiając rekord w kategorii livestreamów. Platynowy albumu "Future Nostalgia" otrzymał 6 nominacji do Grammy i zdobył nagrodę w kategorii Najlepszy popowy album wokalny. Płyta zapewniła artystce również dwie statuetki BRIT (Najlesza solistka, Album roku) podczas gali w 2021 roku. Tym samym Dua Lipa stała się 5-krotną laureatką brytyjskiej nagrody. Jej występ na tegorocznej ceremonii Grammy miał 10 milionów wyświetleń. Krążek "Future Nostalgia" ustanowił również rekord największej dziennej liczby streamów wśród brytyjskich artystek. Dua Lipa jest ponadto najchętniej słuchaną brytyjską artystką na Spotify oraz najczęściej słuchaną kobietą na platformie.

"Future Nostalgia" jest dotąd najczęściej kupowaną płytą w 2021 roku w Wielkiej Brytanii. Od premiery album spędził 37 tygodni w top 10 notowania, a Dua jest artystką, która najdłużej utrzymuje z trzema singlami w top 10 od 1955 roku.

muzyczne radio teledysk singiel music news warner music polska dua lipa future nostalgia love again playtnowa edycja future nostalgia