105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 października 2022 - środa | Imieniny: Placyda, Apolinarego

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Noc na HitPlanecie

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
05 października 2022 - środa | Imieniny: Placyda, Apolinarego

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
05 października 2022 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

08-06-2021 | 10:06

Dua Lipa prezentuje nowy klip do "Love Again"!

Piosenka promuje platynowy album "Future Nostalgia".


_______________________________

Źródło: Warner Music Polska

Dua Lipa przedstawiła nowy singiel "Love Again", który będzie idealnym, smakowitym soundtrackiem nadchodzących wakacji. W utworze wykorzystano sample klasyka lat 90. - "Your Woman" White Town. "Love Again" to najnowszy kawałek promujący platynowy album "Future Nostalgia", który przyniósł wokalistce nagrody BRIT i Grammy. Płyta, z której pochodzą przeboje "Don't Start Now", "Physical", "Break My Heart" i "Levitating" miała też rekordową liczbę streamów na Spotify w 2020 roku.

"Future Nostalgia" była najczęściej słuchaną płytą na Spotify 2020 roku (5 miliardów streamów w 2020), co oznacza, że Dua Lipa jest pierwszą kobietą, która osiągnęła taki sukces z dwiema płytami. Z okazji premiery, gwiazda wykonała album na żywo podczas specjalnego, transmitowanego w sieci występu "Studio 2054". Show, który przyciągnął milion widzów na całym świecie, ustanwiając rekord w kategorii livestreamów. Platynowy albumu "Future Nostalgia" otrzymał 6 nominacji do Grammy i zdobył nagrodę w kategorii Najlepszy popowy album wokalny. Płyta zapewniła artystce również dwie statuetki BRIT (Najlesza solistka, Album roku) podczas gali w 2021 roku. Tym samym Dua Lipa stała się 5-krotną laureatką brytyjskiej nagrody. Jej występ na tegorocznej ceremonii Grammy miał 10 milionów wyświetleń. Krążek "Future Nostalgia" ustanowił również rekord największej dziennej liczby streamów wśród brytyjskich artystek. Dua Lipa jest ponadto najchętniej słuchaną brytyjską artystką na Spotify oraz najczęściej słuchaną kobietą na platformie.

"Future Nostalgia" jest dotąd najczęściej kupowaną płytą w 2021 roku w Wielkiej Brytanii. Od premiery album spędził 37 tygodni w top 10 notowania, a Dua jest artystką, która najdłużej utrzymuje z trzema singlami w top 10 od 1955 roku.

muzyczne radio teledysk singiel music news warner music polska dua lipa future nostalgia love again playtnowa edycja future nostalgia