105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
16 maja 2022 - poniedziałek | Imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Szymona

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Tomasz Dudkiewicz

Strefa ‘79
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
16 maja 2022 - poniedziałek | Imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Szymona

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** Możecie też nas słuchać w woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) *** W woj. małopolskim i podkarpackim na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy na kanale 5B, również z dwóch nadajników ***                  

Breaking News
16 maja 2022 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

08-08-2021 | 22:08

Sonia Maselik przyrzeka sobie wierność

Tytułowy „Pierścionek” zdobi dłoń wokalistki już od jakiegoś czasu, ale w nowym singlu przekornie Sonia obiecuje wierność… samej sobie!


________________________________

Źródło: Sony Music Polska

Piosenki wykonywane przez Sonię Maselik łączy pozytywna energia, chwytliwa melodia oraz poczucie humoru. „Pierścionek” idealnie wpisuje się w konwencję obraną przez artystkę, jednak kulisy powstawania tego utworu tym razem wyglądały nieco inaczej.

„Zazwyczaj sama piszę i komponuję swoje utwory, ale gdy otrzymałam wersję demo od Moniki z Linii Nocnej i po raz pierwszy posłuchałam tej piosenki wiedziałam od razu, że chcę ją zatrzymać dla siebie. „Pierścionek” opisuje mnie permanentnie, tak jakby został napisany przez kogoś kto mnie zna od bardzo dawna.
 
 
Ta piosenka jest dobrym podsumowaniem etapu w moim życiu, który jest już za mną. Kiedyś byłam bardzo zakompleksioną dziewczyną. Wiele czasu zajęło mi, aby poczuć się dobrze z samą sobą - nie bać się swoich uczuć i żyć w zgodzie z własnym „ja”. Mam nadzieję, że tym utworem przekażę tę samą siłę innym kobietom!” – mówi Sonia o nowej piosence.
 
Singiel napisany przez Monikę „Mimi” Wydrzyńską (współtwórczyni utworów dla takich artystów jak Roksana Węgiel, Lanberry czy Sound’n’Grace), Adama Związka i Przemka Puka dopełnia teledysk wyreżyserowany przez Pawła Grabowskiego. Sonia wciela się w klipie w romantyczną, pogodną florystkę, która nie tylko zna się na kwiatach… ale i ludziach.
 
 
Sonia Maselik to wokalistka pochodząca z Piekar Śląskich. Choć tworzy muzykę już od wielu lat, to rok 2020 okazał się być dla Soni przełomowy. „Nie mów nic nikomu” – pierwszy singiel wydany pod szyldem Sony Music Poland - z tygodnia na tydzień stał się jednym z najczęściej odtwarzanych utworów w polskich stacjach radiowych.

HitPlaneta Nowy singiel Sony Music Poland TOP30PL Sonia Maselik new music on muzyczne radio pierścionek monika mimi wydrzyńska