105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
31 stycznia 2023 - wtorek | Imieniny: Marceli, Ludwiki, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Tomasz Dudkiewicz

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
31 stycznia 2023 - wtorek | Imieniny: Marceli, Ludwiki, Jana

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 10A *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
31 stycznia 2023 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

08-12-2021 | 13:12

Tak gramy co godzinę! 08.12.2021

Oto nasz dzisiejszy Hit-Typ i Piosenka Dnia. W rolach głównych Karin Ann oraz Sofi de la Torre.


#HIT-TYP 

Karin Ann - we're friends, right?

We’re Friends, right? od Karin Ann, to singiel opowiadający o tym, czy przyjaźń może przerodzić się w szczęśliwy związek. „Jakiś czas temu sama znalazłam się w takiej sytuacji. Niestety nie wyszło nam z wielu powodów, między innymi dlatego, że relacja okazała się być toksyczna. Postanowiliśmy się rozstać i wrócić do bycia przyjaciółmi jak wcześniej, co oczywiście się nie udało. Miałam w sobie dużo gniewu i zajęło mi rok, żeby się z tym uczuciem uporać. W końcu udało mi się napisać tę piosenkę. Myślę, że dzięki temu poukładałam sobie w głowie cały mój gniew i w końcu zamknęłam ten rozdział.” – wyjaśnia Karin. Dzięki temu nagraniu artystka pokazała się jako bezkompromisowa buntowniczka. Przeszła długą drogę – od bycia niesfornym dzieckiem do bycia dorosłą.

#PIOSENKA-DNIA

Sofi De La Torre & Bodybangers & Lotus feat. Blackbear - Flex Your Way Out

Dzięki tej pani zabieramy Was w błyskawiczną podróż po Wyspach Kanaryjskich.  Studentka mediów i komunikacji, wokalistka i autorka tekstów - po ukończeniu szkoły średniej przeniosła się do Los Angeles i tam rozpoczęła swoją karierę. Na swoim koncie ma już wiele hitów, a dziś co godzinę prezentujemy Wam najnowszą propozycję od Sofi de la Torre, w towarzystwie Bodybangers, Lotus oraz Blackbear. 

 

hittyp powerplay piosenka dnia karin ann we're friends out sofi de la torre