105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 września 2022 - środa | Imieniny: Wacława, Tymona, Marka

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Ziutek Wieczorski

Noc na HitPlanecie
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 września 2022 - środa | Imieniny: Wacława, Tymona, Marka

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
28 września 2022 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

08-12-2021 | 13:12

Tak gramy co godzinę! 08.12.2021

Oto nasz dzisiejszy Hit-Typ i Piosenka Dnia. W rolach głównych Karin Ann oraz Sofi de la Torre.


#HIT-TYP 

Karin Ann - we're friends, right?

We’re Friends, right? od Karin Ann, to singiel opowiadający o tym, czy przyjaźń może przerodzić się w szczęśliwy związek. „Jakiś czas temu sama znalazłam się w takiej sytuacji. Niestety nie wyszło nam z wielu powodów, między innymi dlatego, że relacja okazała się być toksyczna. Postanowiliśmy się rozstać i wrócić do bycia przyjaciółmi jak wcześniej, co oczywiście się nie udało. Miałam w sobie dużo gniewu i zajęło mi rok, żeby się z tym uczuciem uporać. W końcu udało mi się napisać tę piosenkę. Myślę, że dzięki temu poukładałam sobie w głowie cały mój gniew i w końcu zamknęłam ten rozdział.” – wyjaśnia Karin. Dzięki temu nagraniu artystka pokazała się jako bezkompromisowa buntowniczka. Przeszła długą drogę – od bycia niesfornym dzieckiem do bycia dorosłą.

#PIOSENKA-DNIA

Sofi De La Torre & Bodybangers & Lotus feat. Blackbear - Flex Your Way Out

Dzięki tej pani zabieramy Was w błyskawiczną podróż po Wyspach Kanaryjskich.  Studentka mediów i komunikacji, wokalistka i autorka tekstów - po ukończeniu szkoły średniej przeniosła się do Los Angeles i tam rozpoczęła swoją karierę. Na swoim koncie ma już wiele hitów, a dziś co godzinę prezentujemy Wam najnowszą propozycję od Sofi de la Torre, w towarzystwie Bodybangers, Lotus oraz Blackbear. 

 

hittyp powerplay piosenka dnia karin ann we're friends out sofi de la torre