105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
26 czerwca 2022 - niedziela | Imieniny: Jana, Pawła
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
26 czerwca 2022 - niedziela | Imieniny: Jana, Pawła

*** Od 7 grudnia Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ na kanale 12B *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
26 czerwca 2022 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

13-01-2022 | 18:01

Jonas Blue i Why Don’t We wchodzą w nowy rok z hitem!

Jonas Blue i zespół Why Don’t We rozpoczynają Nowy Rok wspólnym singlem „Don’t Wake Me Up”, który wkrótce niewątpliwie stanie się popowym hitem.


Źródło: Universal Music Polska

....................................................

„Don’t Wake Me Up” to pierwsza odsłona kooperacyjnego projektu Jonasa Blue zatytułowanego „Together”. W ramach przedsięwzięcia producent przez cały rok publikować będzie kolejne utwory zrealizowane we współpracy z utalentowanymi twórcami. Tematami przewodnimi są wspólnota, jedność i pozytywne przesłanie, tak potrzebne w obecnych czasach, a zarazem charakterystyczne dla muzyki Jonasa.
 
Chciałem współpracować z Why Don’t We, odkąd zaczepili mnie na Twitterze w 2019 roku - mówi Jonas. - Ci goście mają niesamowite głosy, które z miejsca podbiły moje serce. Wiedziałem, że kiedyś coś razem stworzymy. Oni wiedzą, jak nadać głębi tekstom. Jeśli zrobić analizę, chodzi o odnalezienie prawdziwej miłości w swych marzeniach.
 
 
Ta piosenka zaczęła się od telefonu późnym wieczorem - wspomina Corbyn Besson z Why Don’t We. - Mój dobry kumpel, Lukas Costas chciał, bym dograł wokal do fortepianowej ballady, którą napisał. Kiedy skończyliśmy, dałem demo kolegom z zespołu. Bardzo spodobało im się nagranie. Skontaktowaliśmy się więc z Jonasem. Jemu piosenka też się bardzo spodobała, od razu usłyszał jej potencjał i tak „Don’t Wake Me Up” stała się taneczno-popowym bangerem.

HitPlaneta Nowy singiel Jonas Blue Universal Music Polska wspólny singiel why don't we don't wake me up