105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
18 sierpnia 2022 - czwartek | Imieniny: Ilony, Bronisława, Heleny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Strefa ‘79
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
18 sierpnia 2022 - czwartek | Imieniny: Ilony, Bronisława, Heleny

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
18 sierpnia 2022 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

26-06-2022 | 11:06

Meghan Trainor powraca!

Zdobywczyni nagrody Grammy i światowa supergwiazda ogłosiła właśnie swój niecierpliwie oczekiwany czwarty pełny album „Takin’ It Back”.


Pierwszym singlem promującym nadchodzącą płytę jest „Bad For Me” z Teddym Swims. Tym razem Meghan podjęła świadomą decyzję, aby wrócić do charakterystycznego brzmienia z jej debiutanckiego „Title” (2015) w wersji 2022. „To nowa Meghan, która jest żoną i mamą”, komentuje artystka. „Postanowiłam dać fanom to, czego chcą, ale nieco przyprawione. Chciałam stworzyć swój «Title 2.0»”.

Meghan współpracowała ściśle z ze swoim oryginalnym squadem – Gian Stone, Federico Vindver, Sean Douglas i młodszym bratem Justinem Trainorem z własnego domowego studia. Muzycznie płyta łączy doo wop i klasyczne harmonie w jeden hymn po drugim, prowadząc słuchacza przez jej podróż do małżeństwa, macierzyństwa i osiągnięcia nowego poziomu pewności siebie.

Kwintesencja albumu zawarta jest w odważnym pierwszym singlu „Bad For Me” z udziałem Teddy Swims. Cofające nas w czasie harmonie podkreślają gotujący się groove, gdy Meghan lirycznie się otwiera. W refrenie nalega: „Proszę, nie składaj obietnic, których nie możesz dotrzymać. Twoje najlepsze intencje kończą się zranieniem mnie”. W międzyczasie pojawia się Teddy z własnym sejsmicznym i zapierającym dech w piersiach wokalem.

Meghan komentuje współpracę: „Mój tata wysłał mi teledysk Teddy’ego do «Broke» i od tego czasu mam na jego punkcie obsesję. To marzenie nagrywać z kimś, kto ma tak dobry głos i jest najsłodszym facetem na świecie. Ta piosenka to moja prawdziwa historia. Opowiada o tym, jak stanęłam w swojej obronie i cofnęłam się o krok od związku, który ranił mnie bardziej niż cokolwiek innego. Było ciężko, ale musiałam to zrobić, żeby poczuć się lepiej”.
Meghan Trainor po raz pierwszy przeszła do historii w 2014 roku, wydając swój diamentowy singiel „All About That Bass”. Od tego czasu wielokrotnie nagradzana piosenkarka, autorka tekstów i multiinstrumentalistka zdobyła nagrodę Grammy dla Najlepszego Nowego Artysty, osiągnęła osiem multiplatynowych singli i dwa platynowe albumy, wyprzedała trzy światowe trasy koncertowe, zdobyła hity dla rówieśników z całego świata pop i country oraz otrzymała niezliczone nagrody i nominacje. Rozwijając swój wpływ na popkulturę, przez dwa sezony występowała w przebojowym serialu „FOX THE FOUR: Battle for Stardo” oraz w panelu trenerskim „The Voice UK” u boku Sir Toma Jonesa, will.i.ama i Olly’ego Mursa.
2020 rok rozpoczęła wydaniem swojego trzeciego pełnego albumu „Treat Myself”, który zawiera platynowy hit „No Excuses”, a także przebojowe hymny i współprace, takie jak „Nice To Meet Ya” z Nicki Minaj, „Genetics” z Pussycat Dolls i „Wave” (feat. Mike Sabath). Pod koniec 2020 roku wydała swój pierwszy świąteczny album „A Very Trainor Christmas”, który zawierał świąteczny singiel radiowy #1 „White Christmas”.
W 2021 roku Meghan podpisała umowę z NBCUniversal Television i Streaming Entertainment na współpracę międzyplatformową. Jesienią ubiegłego roku mogliśmy oglądać ją jako gospodynię „Top Chef Family Style” i jako jurorkę w „Clash of the Cover Bands”. We wrześniu ubiegłego roku uruchomiła również podcast „Workin’ On It”, który prowadzi wraz ze swoim bratem Ryanem Trainorem. Walcząc o własne szczęście, Meghan stworzyła nową muzykę, która już wkrótce ujrzy światło dzienne na czwartej płycie „Takin’ It Back”.
 
źródło; sonymusic.pl