105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
12 sierpnia 2022 - piątek | Imieniny: Innocentego, Lecha, Euzebii

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

Noc na HitPlanecie
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
12 sierpnia 2022 - piątek | Imieniny: Innocentego, Lecha, Euzebii

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
12 sierpnia 2022 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

30-08-2018 | 10:08

Premiery / Zapowiedzi

Sprawdź jakie single niedługo usłyszysz w muzycznych zestawieniach


Wczesna jesień i koniec lata to idealny czas na zaprezentowanie się z nowym materiałem lub zupełnie inną, muzyczną odsłoną siebie.
 
Tym razem z wydawniczymi planami zgłaszają się Lea Rue, Marta Gałuszewska - marthsia i CLEO!
 
 
☑️ Lea Rue zadebiutowała na HitPlanecie niecałe 3 lata temu. Delikatny, ciepły głos przyciągał uwagę za sprawą utworów i Can't Say No i Sleep For The Weak. Artystka nie spieszyła się jednak z kolejnym wydaniem i bardzo starannie pracowała nad następną kompozycją. Singiel #River cieszy się już uznaniem w jej rodzimym kraju i możecie go odsłuchać w Waszych ulubionych sewisach streamingowych. https://lnk.to/LeaRueRiver
 
☑️ Już na początku września na listy przebojów powróci najbardziej rozśpiewana Słowianka w naszym kraju! Cleo tym razem przygotowała dla Was coś energicznego - spontanicznego pod nazwą #FILM. Premiera 3 września!
 
☑️ Marta Gałuszewska - marthsia intensywnie pracuje nad debiutancką płytą. 29 sierpnia poznaliśmy jej drugą zapowiedź, zatytułowaną #JedenDzień! Teledysk do tego nagrania znajdziecie już na kanale Marty, a przy okazji premiery nowego singla wokalistka wymyśliła dla swoich fanów specjalny challenge. Po szczegóły odsyłamy Was na jej Facebookowy profil!
 

zapowiedzi HitPlaneta premiery Cleo Lea Rue Marta Gałuszewska Marthsia River Film Jeden Dzień