105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
08 lutego 2023 - środa Imieniny:

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Ziutek Wieczorski

Noc na HitPlanecie

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
08 lutego 2023 - środa Imieniny:

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B - EMISJA CZASOWO WSTRZYMANA *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
08 lutego 2023 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

2022-12-03

NOWY UTWÓR OD SANAH

Sanah nie zwalnia tempa! Artystka tydzień po premierze krążka sanah śpiewa Poezyje wrzuciła do sieci najlepszy dzień w moim życiu.


 Tekst utworu to tak właściwie monolog artystki o marzeniach, zarówno tych zrealizowanych, jak i tych niespełnionych. Do tej drugiej grupy należy występ na stadionie, co sugeruje wers – „mam dziś dwadzieścia pięć lat / coś krzywo patrzę na świat / i marzę wciąż o stadionie”. Sama piosenka może wskazywać na to, że już wkrótce fani będą mogli usłyszeć swoją idolkę na największych scenach w Polsce.

Wskazówką może być również sam klip. Teledysk, który stanowi dopełnienie utworu, został nakręcony na chorzowskim stadionie. Co ciekawe, w teledysku możemy zobaczyć – oprócz nazwy miasta Chorzów i samego Stadionu Śląskiego – również napis „Gdańsk”.

Czy już wkrótce artystka podzieli losy Dawida Podsiadło i wyruszy w trasę koncertową grając na największych polskich stadionach? O tym dowiemy się prawdopodobnie już niedługo.

źródło: allaboutmusic.pl