105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 maja 2023 - niedziela Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Sebastian Wysoczański

Noc na HitPlanecie

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 maja 2023 - niedziela Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
28 maja 2023 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1674210588

Paweł Domagała dołącza do składu jurorskiego popularnego telewizyjnego show

Aktor i muzyk zadebiutuje w nowej roli.


W ostatnich tygodniach widzowie Twoja Twarz Brzmi Znajomo dowiedzieli się, że w kolejnym sezonie show zabraknie dwójki jurorów – Michała Wiśniewskiego oraz związanej z programem od początku Katarzyny Skrzyneckiej. Teraz dowiadujemy się, że Polsat zastąpi tę dwójkę jedną nową osobą – Pawłem Domagałą. Aktor i muzyk zasiądzie przy stole jurorskim obok Małgorzaty Walewskiej i Roberta Janowskiego

– Paweł Domagała ma wielki samorodny talent komediowy. Taki aktor zdarza się raz na wiele lat – komentuje reżyser Piotr Wereśniak. Producenci Twoja Twarz Brzmi Znajomo liczą na to, że publiczność doceni komediowy talent Domagały i polubi go jako jurora programu.

Co na to sam artysta? – Cieszę się. Mam nadzieję, że wszyscy, ale to wszyscy, będą się wraz ze mną i uczestnikami pysznie bawić – komentuje.

18. sezon Twoja Twarz Brzmi Znajomo już wkrótce na antenie Polsatu. Wśród uczestników nadchodzącej edycji znajdą się m.in. Piotr Stramowski, Julia Kamińska, Krzysztof Ibisz i Daria Marcinowska.

 

źródło:cgm.pl