105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
12 sierpnia 2022 - piątek | Imieniny: Innocentego, Lecha, Euzebii

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

DMC
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
12 sierpnia 2022 - piątek | Imieniny: Innocentego, Lecha, Euzebii

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim na kanale 10C (2 nadajniki) z dniem 1 czerwca 2022 r. emisję testową zakończono.***                  

Breaking News
12 sierpnia 2022 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

28-07-2020 | 10:07

DMC NEWS #4 - Ferry Corsten, Sander van Doorn, Richard Durand!

W każdy piątek w trakcie listy DMC prezentujemy Wam najnowsze wieści ze świata klubowej muzy. Sprawdźcie co nowego u największych gwiazd muzyki elektronicznej.


Stary, dobry przyjaciel programu DMC - Richard Durand - powraca z nowym, mistrzowskim numerem. Dlaczego mistrzowskim? Bo zdaniem tych, którzy już go przesłuchali, nagranie Persevarance może stać się parkietowym killerem! Richard pozwolił sobie na mały eksperyment w brzmieniu. Odrobiona klimatów psy, odrobina tech-dropu i nie tylko – utwór znajdziecie już w serwisach streamingowych.

....................................

Jeszcze do niedawna agencja Euforia Festivals trzymała w napięciu fanów tego eventu. Ile dni potrwa impreza? Kto jest tajemniczą gwiazdą, jaka miałaby pojawić się w niekompletnym jeszcze line-upie? Wydarzenie potrwa trzy dni. 2 przeznaczone zostaną na imprezę, trzeci przyjmie formę tzw. after party. 14 sierpnia na plaży w Boszkowie zagrają m.in. Roger Shah, Kryder, Indecent Noise. Do grona tych artystów dołącza jeden z głównym headlinerów Euforia Festivals – znany jako Purple Haze – Sander van Doorn zabierze Was w sentymentalną podróż do przeszłości, prezentując swój classic set, w którym nie zabraknie najsłynniejszych produkcji holendra.

....................................

A State of Trance to kultowy już program, który cotygodniowo gromadzi ponad 41 milionów słuchaczy z 84 różnych państw. Przez wiele lat audycja tworzona była głównie przez Armina van Buurena i Rubena de Ronde. Po wielu latach czas na pewne zmiany i to w składzie. Podczas 972 odcinka programu, Armin ogłosił, że do teamu dołącza…Ferry Corsten! Holenderski DJ i producent będzie przez miesiąc oficjalnym rezydentem audycji. „Być częścią tej drużyny to coś nie do opisania. Nie mogę się doczekać momentu, gdy będę prezentował słuchaczom nowy trance, odkrywał razem z nimi nowe talenty”. Zmieni się także nieco format programu. Druga godzina przeznaczona będzie na pomoc dla artystów, którzy z powodu koronawirusa nie mogą występować i koncertować po świecie. Dlatego swoje sety prezentować będą właśnie u Armina. Wśród nadchodzących i zaplanowanych gwiazd w show są Factor B, Avira i Ben Gold!

DMC News na antenie Muzycznego Radia do usłyszenia w każdy piątek i niedzielę w trakcie DMC.

armin van buuren muzyczne radio A State of Trance DMC Ruben de Ronde Purple Haze Sander van Doorn Richard Durand ferry corsten dmc news euforia festivals news