105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
07 czerwca 2023 - środa Imieniny: Roberta, Wiesława

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Zbigniew Deka

Budzimy Przebojowo!
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
07 czerwca 2023 - środa Imieniny: Roberta, Wiesława

*** Od 15 listopada nadajemy eksperymentalnie DAB+ w Łodzi na kanale 10C ***                   *** Słuchaj nas też w DAB+ w Polsce: * Warszawa: kanał 11B, nadajnik na budynku WTT * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B *** Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
07 czerwca 2023 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1670756278

Lost Frequencies zamyka rok w wielkim stylu

To był niesamowity rok! Lost Frequencies został najczęściej granym artystą w radiu, a sukces „Where Are You Now” da się odczuć w każdym zakamarku świata.


 Teraz belgijska supergwiazda powraca z nowym wydawnictwem „Back To You”. Melodia fortepianu to tylko wprowadzenie do ostrego wokalu Elley Duhe – piosenkarki i autorki tekstów znanej między innymi z „Happy Now” Zedda oraz współprac z Meduzą i Clean Bandit. Podczas gdy „Back To You” toczy się dalej z gitarowym brzmieniem w stylu country, głos Elley dostarcza niezapomnianych przeżyć. Możemy tu także usłyszeć wokal Sama Harrisa z X Ambassadors, znanych z pop-rockowego brzmienia oraz udanych współprac z Machine Gun Kelly i Bebe Rexhą. Pełen emocji wokalny popis Sama i Elley stanowi doskonały kontrast.

Dzięki bezbłędnej produkcji i tekstowi Lost Frequencies, mamy do czynienia z utworem, który przekracza wszelkie granice gatunkowe.

 

źródło: cgm.pl